تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :

  • با خرید 1001 عدد یا بیشتر از این محصول آن را با 50 % تخفیف خریداری کنید.
    50 %
  • با خرید 5001 عدد یا بیشتر از این محصول آن را با 65 % تخفیف خریداری کنید.
    65 %
-----انتخاب گزینه----*

فیلد هایی که با * مشخص شده اند الزامی است.
راههای زیادی برای تبلیغ محصولات وجود دارد و هر تولید کننده یا فروشنده می تواند به هر طریقی برای تبلیغ محصولات خود  اعم از تولیدی یا فروشی خود را به معرض دید مردم یک شهر ، شهرستان برساند که یکی از این راهها چاپ تبلیغات محصول مورد نظر می باشد که برای سرعت دادن در شناخت سریع یک محصول می تواند موثر و کارساز باشد .
بازاریابهای پخش محصولات تبلیغاتی وظیفه پخش  تبلیغاتهای چاپی  شما را بعهده دارند که با پراکنده شدن در سطح شهر و توزیع تراکت و روزنامه ها و آگهی نامه ها کار را برای شما آسان کردند .
پس اگر می خواهید محصولی که دارید را سریع به همه معرفی کنید کارهای پخش تبلیغاتی را به ما بسپارید ، بازاریابهای ما در کار خود استاد هستند امتحان کنید .

نرخ نامه زیر جهت پخش تراکت در  بوشهر می باشد که با نرخ قابل توجه و تخفیفاتی جهت ارائه خدمات به مشتریان در نظر گرفته شده است و تبلیغاتی که جنبه عمومیت دارد و شما می خواهید در عرصه بازار برند خود را به خوبی معرفی کنید قابل اجرا می باشد که شما دوست گرامی با انتخاب ما به هدفتان خواهید رسید .

نرخ نامه پخش تراکت در بوشهر :

با افزایش تعداد  درخواست، مبلغ کاهش می یابد که جدول تخفیف به شرح زیر است:
✳️ کمتر از 1000عدد :              نرخ 100 تومان یک برگ تراکت
✳️ بین1001تا 5000:              نرخ   50  تومان یک برگ تراکت
✳️ بیشترین  5001:                نرخ  35   تومان یک برگ تراکت


قیمت اعلان شده برای پخش 1 عدد تراکت در محلهای و مکانهای  انتخابی شما می باشد و اگر برای هر تعداد برگ تراکت می خواهید به هدف مورد نظرتان برسید لطفا تعداد تراکت ها ی قابل پخش را حتما ذکر نمایید .( از توجه شما و از انتخاب خوبتان سپاسگذاری می کنم )


 
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر